Programų pokyčiai nuo rugpjūčio 3 d.

Nenustebkite, jei programų sąraše nuo 2015 rugpjūčio 3 d. išvysite kai kuriuos pokyčius. Atnaujiname technologijas, pridedame naujų programų ir keičiame kai kurias programas kitomis.

Skaitmeninės TV abonentams vykdomi šie pakeitimai:

  • Nuo liepos pradžios savo programų sąrašuose jau tikriausiai radote naują programą Balticum Platinum. Ji skirta mylintiems gerą Rytų Europos kiną. Programa retransliuojama MPEG-4 formatu. Daugiau apie Balticum Platinum skaitykite čia.
  • Nuo rugpjūčio 3 d. MPEG-4 formatu pradedamos retransliuoti ir programos TV8, Seimas-Tiesiogiai, Liuks! Ir Šiaulių televizija. Jau anksčiau MPEG-4 formatu pradėtos retransliuoti ir Tele5, Pūkas-TV, TLC, TV XXI, Illusion+, FLN ir Komedia TV.
    DĖMESIO! Jei pastebėjote, kad minėtų programų nebematote arba matote nebe taip kokybiškai, tikriausiai naudojatės senesniu TV priedėliu.  Užsukite į artimiausią mūsų klientų aptarnavimo skyrių ir mes jums pakeisime seną TV priedėlį nauju, gebančiu palaikyti MPEG-4 standartą. Naują TV priedėlį pasiūlysime ypatingai palankiomis sąlygomis. 
  • Nuo rugpjūčio 6 d. Klaipėdos, Vilniaus bei Plungės skaitmeninės antžeminės TV abonentai galės džiaugtis šiomis programomis: Balticum Platinum, Pirmasis Baltijos Kanalas (PBK). Jos bus matomos vietoje programų RTR Planeta ir TV1000 East. Klaipėdos regione papildomai bus matoma programa FOX, kuri pakeis programą TV1000 Russkoe kino. Programų TV1000 Russkoe kino, RTR Planeta ir TV1000 East retransliacijos nutraukiamos dėl pasikeitusios šių atstovų programų platinimo politikos.

Analoginės TV abonentams nuo rugpjūčio 3 d.:

  • Savo programų sąrašuose ieškokite naujos programos Balticum Platinum. Ji sudomins kokybiško Rytų Europos kino mylėtojus. Daugiau apie Balticum Platinum skaitykite čia.
  • Programų sąraše neberasite Viasat Explore ir TV1000 Russkoe kino dėl pasikeitusios šių programų atstovų politikos.