Kas mes esame?

Telekomunikacijų bendrovė „Balticum TV“ Lietuvos gyventojams ir įmonėms teikia televizijos, interneto ir telefono ryšio paslaugas. Esame bene didžiausią patirtį Lietuvoje sukaupusi privati telekomunikacijų įmonė, teikianti paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, mažesniuose miesteliuose ir atokiuose vienkiemiuose.  Mumis pasitiki dešimtys tūkstančių Lietuvos šeimų Klaipėdoje, Kretingoje, Palangoje, Gargžduose, Šiauliuose, Vilniuje, Panevėžyje, Telšiuose, Plungėje, Kėdainiuose, Jurbarke, Biržuose, Šalčininkuose ir šių miestų apylinkėse.

Ką mes darome?

Siekiame Jūsų kasdienybę praturtinti  patogiu bei šiuolaikišku bendravimu su visu pasauliu. Mūsų klientams lengva pasijusti išskirtiniais - jie vieni pirmųjų gali išbandyti įvairias naujoves.  Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome teikti kabelinę TV,  pirmieji kabeliniais tinklais pasiūlėme interneto paslaugą, mes buvome pirmieji Lietuvoje į savo klientų namus atvedę ir skaitmeninę, ir raiškiąją  TV. 2008-aisais Lietuvos Pramonininkų konfederacija bendrovę apdovanojo inovatyvios įmonės prizu. Šiuolaikiškas interneto ir televizijos paslaugas teikiame ne tik didžiųjų miestų vartotojams, kur išplėtoti mūsų kabeliniai ir šviesolaidiniai tinklai, bet ir gyvenantiems mažesniuose miestuose ar net atokiose gyvenvietėse, kur pasitelkiamos alternatyvios – belaidės technologijos.

Kaip mes darome?

Mūsų šūkis „Tikros paslaugos, ne pažadai!“ atskleidžia tai, kaip mes dirbame. Esame atviri Jums ir sąžiningi, laikomės susitarimų ir vykdome prisiimtus įsipareigojimus.

Ko mes siekiame?

Patenkinti klientai – tai mūsų svarbiausias siekis. Įgyvendindami jį, pirmiausia kuriame aukštos kokybės paslaugas, paslaugų perdavimui renkamės mūsų specialistų išbandytą ir pasaulyje pripažintą aukštos kokybės įrangą.  Siekiame būti kuo arčiau savo klientų, todėl esame pasirengę jiems padėti.