SUDOMINO ANONSAS?

Žemiau pateiktoje visos savaitės TV programoje tikrai išsirinksite, ką žiūrėti: Jūsų pamėgti serialai, nauji filmai ir įdomios TV laidos. Gero laiko su "Balticum Televizija"!

 

Penktadienis 2018 04 20
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (9).
10.30 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (10) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
11.30 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
12.00 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (8) (JAV, 2014 m.).
12.55 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (10).
13.55 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (8).
14.55 Drama „Krenfordas“ (2) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
16.00 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (7) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
16.55 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
17.55 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./9d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
19.00 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
21.00 Pagaliau penktadienis! „Paryžius, bet kokia kaina“ (Prancūzija, 2013 m.) (N-7).
22.45 Balticum TV žinios.
23.15 Aerosmith koncertas "Aerosmith Rocks Donington". 2014 m.
01.10 Istorinė drama „Parakas“ (1) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
02.20 Programos pabaiga.

Šeštadienis 2018 04 21
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (10) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
10.30 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (9).
11.30 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (7) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
12.30 Drama „Krenfordas“ (2) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
13.35 Romantinė komedija „Laris Kraunas“ (JAV, 2011 m.).
15.20 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (1).
15.50 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (10).
16.50 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
17.20 Šeimos vakaras. „Robinzono Kruzo sala“ (Belgija, Prancūzija, 2016 m.).
19.00 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (9).
20.00 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
21.00 Istorinė drama „Parakas“ (2) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
22.10 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
23.10 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./9d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
00.15 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
00.45 Detektyvinis draminis serialas „Fortitudas“ (2sez./7d.) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
01.45 Programos pabaiga.

Sekmadienis 2018 04 22
09.00 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (2).
09.30 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
10.30 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (10).
11.30 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (9).
12.30 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
13.30 Dokumentinis filmas „Uraganas: Vėjo odisėja“ (Prancūzija, 2015 m.).
14.55 Drama „Didieji lūkesčiai“ (D.Britanija, JAV, 2012 m.) (N-7).
17.10 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
17.40 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./9d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
18.45 Drama „Krenfordas“ (3) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
20.00 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
21.00 VIP seansas. „Tamsos pakraštys“ (D.Britanija, JAV, 2010 m.) (N-14).
23.10 Istorinė drama „Parakas“ (2) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
00.20 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (7) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
01.20 Programos pabaiga.

 

Pirmadienis 2018 04 23
09.00 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
09.30 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
10.30 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (2).
11.00 Drama „Krenfordas“ (3) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
12.15 Animacinė nuotykių komedija „Šaunusis ponas Lapinas“ (JAV, 2009 m.).
13.50 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (9).
14.50 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (10).
15.50 Fantastinė romantinė drama „Nemirtingųjų kronikos: nuostabūs sutvėrimai“ (JAV, 2013 m.).
18.00 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
19.00 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (7) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
21.35 Kino akademija. „Karaliaus kalba“ (D.Britanija, 2010 m.).
23.40 Balticum TV žinios.
00.10 Fantastinė romantinė drama „Brėkštanti aušra. 1 dalis“ (JAV, 2011 m.) (N-14).
02.10 Programos pabaiga.

 

Antradienis 2018 04 24
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
10.30 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
11.35 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (9).
12.35 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (7) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
13.35 Romantinė komedija „Laris Kraunas“ (JAV, 2011 m.).
15.25 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (3) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
16.25 Animacinė nuotykių komedija „Ponas Žirnis ir Šermanas“ (JAV, 2014 m.).
18.00 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (9).
19.00 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
19.30 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
21.30 Detektyvinis draminis serialas „Fortitudas“ (2sez./8d.) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
22.30 Balticum TV žinios.
23.00 Istorinė drama „Parakas“ (2) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
00.10 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
01.10 Programos pabaiga.

 

Trečiadienis 2018 04 25
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
10.30 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (9).
11.30 Drama „Didieji lūkesčiai“ (D.Britanija, JAV, 2012 m.) (N-7).
13.45 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
14.50 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
15.20 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (3) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
16.20 Animacinis nuotykių filmas „Ilga mažo kikilio kelionė“ (Prancūzija, Belgija, 2014 m.).
18.00 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (9).
19.00 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
21.00 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (8) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
22.00 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
23.00 Balticum TV žinios.
23.30 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
00.35 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
01.35 Programos pabaiga.

 

Ketvirtadienis 2018 04 26
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (8) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
10.30 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
11.30 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (6).
12.00 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (2).
12.30 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
13.35 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
14.05 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
15.05 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
16.05 Animacinis nuotykių filmas „Urfino Džiuso ir mergaitės Elės nuotykiai“ (Rusija, 2017 m.).
17.45 Drama „Krenfordas“ (3) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
19.00 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (10).
21.30 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (4) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
22.30 Balticum TV žinios.
23.00 Detektyvinis draminis serialas „Fortitudas“ (2sez./8d.) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
00.00 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
01.00 Programos pabaiga.

 

Penktadienis 2018 04 27
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (10).
10.30 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
11.30 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
12.00 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (9) (JAV, 2014 m.).
12.55 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
13.55 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (9).
14.55 Drama „Krenfordas“ (3) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
16.00 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (8) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
16.55 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
17.55 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
19.00 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (4) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
20.00 Balticum TV žinios.
20.30 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (7).
21.00 Pagaliau penktadienis! „Ženk pirmąjį žingsnį“ (Pietų Korėja, JAV, 2013 m.).
22.55 Balticum TV žinios.
23.25 Roxette koncertas "Live - Travelling the World". 2013 m.
01.10 Istorinė drama „Parakas“ (2) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
02.20 Programos pabaiga.

 

Šeštadienis 2018 04 28
09.00 Balticum TV žinios.
09.30 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (11) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
10.30 Dokumentinis serialas „Šimtas pasaulio stebuklų“ (10).
11.30 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (8) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
12.30 Drama „Krenfordas“ (3) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
13.35 Animacinis filmas „Ozo legendos. Sugrįžimas į Smaragdo miestą“ (JAV, Indija, 2013 m.).
15.15 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (2).
15.45 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
16.45 Pramoginė laida „Įspūdingiausių interjerų dešimtukas“ (7).
17.15 Šeimos vakaras. „Račetas ir Klankas“ (Honkongas, Kanada, JAV, 2016 m.).
19.00 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (10).
20.00 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (10) (JAV, 2014 m.).
21.00 Istorinė drama „Parakas“ (3) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
22.10 Romantinė drama „Neįkainojama meilė“ (4) (Rusija, 2013 m.) (N-7).
23.10 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
00.15 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
00.45 Detektyvinis draminis serialas „Fortitudas“ (2sez./8d.) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
01.45 Programos pabaiga.

 

Sekmadienis 2018 04 29
09.00 Pažintinė kultūros laida „Po baltų Lietuvą: padavimų žemėlapis“ (3).
09.30 Draminis serialas „Kai šaukia širdis“ (10) (JAV, 2014 m.).
10.30 Dokumentinis serialas „Didžiausi pasaulio uostamiesčiai“ (11).
11.30 Dokumentinis serialas „Turgus - miesto širdis“ (10).
12.30 Romantinė drama „Kam virš 40 arba jausmų geometrija“ (4) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
13.30 Filmas šeimai „Tvenkinio paslaptys“ (Prancūzija, 2011 m.).
15.00 Istorinė kriminalinė drama „Konspiratorė“ (JAV, 2010 m.) (N-7).
17.10 Klaipėdos patruliai. Kriminalinių įvykių kronika (N-7).
17.40 Draminis serialas „Valdžios tvirtovė“ (2sez./10d.) (Danija, 2011 m.) (N-7).
18.45 Drama „Krenfordas“ (4) (D.Britanija, JAV, 2008 m.) (N-7).
20.00 Romantinis draminis serialas „Pamiršk ir prisimink“ (12) (Ukraina, 2016 m.) (N-7).
21.00 VIP seansas. „Linkėjimai iš Paryžiaus“ (Prancūzija, JAV, 2010 m.) (N-14).
22.40 Istorinė drama „Parakas“ (3) (D.Britanija, 2017 m.) (N-14).
23.50 Veiksmo nuotykių filmas „Avantiūristas ir dama“ (8) (D.Britanija, 2017 m.) (N-7).
00.50 Programos pabaiga.